Uwodzenie kobiet można porównać do prawdziwej sztuki. Mężczyźni przeważnie nawet nie są świadomi, że ich sposoby i próby mają taki sam wpływ na kobiety, jak płachta na byka.

Nie można spieszyć się z wyznawaniem miłości

Płci przeciwnej nie można za szybko wyznawać miłości, jest to jeden z najczęściej popełnianych błędów przez mężczyzn. Niewielka część kobiet będzie potrafiła zaufać facetowi, który już na ich pierwszej randce niespodziewanie klęknie na kolana i wyzna miłość. Istotne jest również zachowanie stosownej powagi, a także szacunku do wypowiadanych słów. Zadaniem niezwykle łatwym jest powiedzenie „kocham”, ale nie uzyska się z tego względu korzyści, gdy nie będzie pokrycia tego słowa w rzeczywistości. Oczywiście kobieta może się danym mężczyzną zafascynować, a nawet zakochać się w nim, ale musi mieć do tego konkretny powód. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że na prawdziwą miłość trzeba pracować latami. Nie ma metody na przyspieszenie naturalnego tempa wzrostu uczucia jednej osoby do drugiej. Wyznanie kobiecie miłości na jednej z pierwszych randek może w zdecydowanej większości przypadków zostać potraktowane jako zaproszenie do łóżka. Mężczyźni, którzy wiążą nadzieje z niedawno poznaną kobietą nie mogą pod żadnym pozorem mydlić jej oczu, ponieważ może z tego wyjść znacznie więcej nieścisłości i nieporozumień niż korzyści.

Poskromienie instynktów

Należy zdawać sobie sprawę, że kobieta będzie prowokowała, uwodziła oraz kusiła faceta, którym będzie wyjątkowo zainteresowana. Dziewczyna właśnie w ten sposób wywrzeć na mężczyźnie bardzo pozytywne wrażenie. Panowie nie mogą pod żadnym pozorem traktować takiego zachowania jak zaproszenia do łóżka. Oczywiście część kobiet ma właśnie taki cel w swoim zachowaniu, jednak należą one do zdecydowanej mniejszości. Większość dziewczyn potrzebuje znacznie więcej czasu spędzić z danym partnerem, by zdecydować się na taki krok. Należy także pamiętać, że każdy kolejny pocałunek zbliża dwie osoby, jednak nigdy bezpośrednio nie doprowadza na metę. Nie jest to oczywiście powodem, by rezygnować z pocałunku na pierwszej randce, trzeba mieć jednak szacunek do własnych ciał oraz zdawać sobie sprawę, że nie każda osoba tak szybko podejmie decyzję na intymny kontakt. Na pierwszym spotkaniu z kobietą trzeba skupić się przede wszystkim na zdobyciu jej zaufania, a także obdarzenie uczuciem, dopiero kolejnym krokiem można rozmyślać o cudownych chwilach rozkoszy pod kołdrą.

Czekolada oraz kwiaty czy może savoir vivre?

Oczywiście zdecydowana większość kobiet uwielbia otrzymywać od mężczyzn prezenty, a przede wszystkim od facetów, którymi szczególnie się interesują. Trzeba jednak mieć świadomość, że czekolada, biżuteria czy kwiaty nie będą receptą na odniesienie sukcesu z kobietą. Nie da się zdobyć wartościowej kobiety przez kupowanie jej tylko i wyłącznie tego co materialne. Zawsze jednak podarowanie płci przeciwnej kwiatów czy czekolady na pierwszej randce będzie bardzo pozytywnie odebrane. Większość kobiet wolałaby, aby facet zachowywał się w stosunku do nich jak dżentelmen. Bardzo doceniane będą również takie gesty jak przepuszczanie dziewczyny pierwszej przez drzwi, odsunięcie jej krzesła czy podanie płaszcza. Takie zachowania świadczą przede wszystkim o wysokiej kulturze osobistej mężczyzny, która niestety jest coraz rzadziej spotykana u mężczyzn.

Odwiedź stronę uwodzenie.org i przekonaj się jak wygląda profesjonalne uwodzenie kobiet.